Šis internetinis puslapis – dviejų senų (bet ne amžiumi :)) draugių, Audros ir Linos, bendras projektas.  Bendrai veiklai mus sujungė nuolatinis domėjimasis kosmetikos naujovėmis, atsakingas požiūris į kosmetikos gaminių sudėtį, kasdieninės pastangos  balansuoti tarp šiuo metu vyraujančių ir nuolat besikeičiančių grožio tendencijų  (kartais labai agresyvių :)) bei sveiko proto.

Kosmetikos gaminių pasiūla yra LABAI didelė. Net per didelė. Dažnai sunku išsirinkti labiausiai mums tinkančią ir mūsų lūkesčius atitinkančią priemonę. Reklama bei ištobulėjusios  marketingo priemonės tik ir šaukia – pirk, vartok, mėgink. Kas buvo karščiausia MUST vakar, šiandiena keliauja į šiukšlių dėžę. Vėl, naujos mados, nauji iššūkiai, nauji produktai.

Mes už tai, kad rinktis atsakingai ir saugiai. Savo sveikatai, odai ir savo piniginei.... :)

Merci Merci interneto parduotuvę įkūrėme prieš 5metus. Lietuvos ir Latvijos rinkai pasiūlėme profesionalias, aukščiausios kokybės standartus atitinkančias FAKE BAKE savaiminio įdegio priemones profesionalams ir produktus, skirtus naudoti namuose. Kantriai “auginomės” savo klientes, aiškinome mūsų produktų privalumus  bei išskirtinumą, siekėme paneigti blogąją klienčių patirtį su savaiminio įdegio produktais. O svarbiausia, dalinomės gera žinia – greitas, natūraliai atrodantis ir saugus įdegis JAU realybė.

Po kelių metų mūsų asortimentą papildė modernus, aukščiausius kokybės standartus atitinkantis bei sparčiai augantis Sienna-X savaiminio įdegio prekinis ženklas. Visai nesenai, asortimentas pasipildė inovatyvia Italų kompanijos BE3 produkcija, kurios sudėtis yra itin saugi, pakuotės draugiškos aplinkai ir išskirtinės produktų tekstūros, savybės ir ypatumai.

Mes tikime, kad nesustosime. Ieškosime naujų, išskirtinių, kokybiškų ir veiksmingų produktų. Tokių, kuriuos drąsiai naudosime pačios, bei  galėsime siūlyti savo mamoms, sesėms, dukroms, draugėms ir......  mylimoms mūsų pirkėjoms!

 

Būkite laimingos, sveikos ir gražios.

Audra Ir Lina

  


Palyginti